Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

Японія фінансово допоможе українцям

Автор:

|

Березень 31, 2017

|

Рубрика:

Японія фінансово допоможе українцям

Країна надасть $3,9 мільйонів на підтримку людей, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України. Виділення коштів розпочнеться з 1 квітня 2017 року. Про це повідомив посол Японії в Україні Шігекі Сумі, передає 31 березня «Радіо Свобода».

«Допомогу планується надати протягом року для відновлення Донбасу. Це продовження надання допомоги цьому регіону», – прокоментував Шігекі Сумі.

Японія вже не вперше пропонує допомогу для України. Так, минулого року її уряд виділив $13,6 мільйона як гуманітарну допомогу для відновлення інфраструктури сходу України.

«Японія надає Україні економічну підтримку в різних сферах, виділивши за останні 25 років вже близько 300 млрд єн (близько $3 млрд). Допомога включає Проект модернізації Бортницької станції аерації, надання автомобілів патрульній поліції України, проекти в рамках Програми грантової допомоги Кусаноне та ін…», – йдеться на сайті посольства. А цього року Україна відзначає рік Японії в честь річниці встановлення дипломатичних відносин між державами.

Додамо, за даними ООН, на грудень 2016 року близько 3,8 млн осіб на Донбасі потребували допомоги.

Світлини: EPA, Телеграф.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...