Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Ямайка в очікуванні потужного буревію

Автор:

|

Жовтень 01, 2016

|

Рубрика:

Ямайка в очікуванні потужного буревію

04_1001-1

Він бушує у Карибському морі, отримав ім’я «Метью» (Matthew), а 1 жовтня стало відомо, що йому вже надано п’яту, найвищу категорію небезпеки за шкалою Саффіра-Сімпсона. Про це повідомило Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA). За останніми даними, швидкість вітру всередині «Метью» досягає 260 кілометрів на годину, а окремі пориви – навіть до 320-ти. Цього цілком достатньо, щоб зруйнувати будівлі. Буревій рухається у напрямку до Ямайки та Куби. Це найбільш потужний буревій цього сезоніу в Карибському морі та найсильніший в Атлантиці після «Фелікса» 2007-го року.

Прем’єр-міністр Ямайки Ендрю Холнесс скликав термінове засідання парламенту, щоб обговорити план спеціальних заходів. Очікується, що шторм обрушиться на Ямайку в понеділок, 3 жовтня. Тобто, час ще є. Уряд країни перебуває у стані підвищеної готовності. По всьому острову організовані притулки. Рятувальні групи вже на місцях, поліція і військові також належним чином підготувалися до стихійного лиха. Не відстають і громадяни країни. Доки ще спокійно, вони запасаються водою та їжею.

Попередження про тропічний шторм оголошені також у деяких районах Колумбії та Гаїті. Синоптики прогнозують, що на Ямайці і в південних районах Гаїті може випасти до 38 сантиметрів опадів.

На світлині: магазини Ямайки переповнені покупцями.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply