Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Який фахівець з Віктора Януковича?

Автор:

|

Вересень 01, 2017

|

Рубрика:

Який фахівець з Віктора Януковича?

Не так давно російський співак Йосип Кобзон дав інтерв’ю, де розповів, що його сусідом у підмосковній Баковці є колишній президент України. Це спонукало допитливих журналістів до активних пошуків. І у День знань,1 вересня, сайт «Медуза» збагатив читачів знаннями про нинішнє місце проживання Віктора Януковича.

Йому надано, як пише видання, державну дачу в Баковці на вулиці Паркова алея, 11. Земельна площа там становить трохи більше 4 гектарів. На території стоїть триповерховий цегляний будинок площею 2076 квадратних метрів та двоповерхова господарська будівля площею 768 квадратних метрів. Є  25-метровий басейн і сауна. Усе це сховане від людських очей за високим цегляним парканом, про який говорив Йосип Кобзон.

Вміщено й коротку історичну довідку. Колись тут була дача маршала Семена Будьонного, по його смерті вона стала державною. Порівняно недавно (до літа 2012 року) у цьому будинку жив губернатор Московської області Борис Громов. Поміж нинішніх сусідів Віктора Януковича названі модельєр Валентин Юдашкін і патріарх Кирило Гундяєв.

Ще сказано, що земля належить федеральній установі «Заміський будинок прийомів «Русичі» при міністерстві внутрішніх справ Росії. А призначена дача для прийомів і розміщення іноземних фахівців. Зараз ця умова виконана на 50%. Президента-утікача з України у підмосковному селі цілком можна вважати іноземцем. Але який з нього фахівець?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply