Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

Якщо йти з позицій, то тільки вперед!

Автор:

|

Травень 02, 2017

|

Рубрика:

Якщо йти з позицій, то тільки вперед!

Журналіст мобільної прес-група оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» Тарас Грень розповів у мережі Facebook про невеликий музей, створений бійцями поблизу міста Докучаєвська. Тут зібрано усе, що прилітає під час ворожих обстрілів. Своєрідна експозиція постійно поповнюється. Бо ледь стає спокійніше, і хлопці одразу збирають уламки. Ще й діляться ними, відправляючи до музеїв АТО, які нині діють у багатьох школах.

Один з тих, хто особливо активно поповнює зібрану колекцію – боєць на ім’я Андрій. Два роки тому мав намір виїхати до Польщі, вже закордонний паспорт був готовий. Але врешті попрямував у протилежний бік, воювати. Вчинив так, як і личить справжньому патріоту. Він переконаний, що ворогам не вдасться підірвати силу духу захисників Вітчизни:

– Ми якщо і вступимось зі своїх позицій, то підемо тільки вперед. Визволяти Україну від пошесті «руского міра».

А у зоні бойових дій і далі гаряче. Оприлюднене 2 травня зведення прес-центру штабу АТО повідомляє, що за минулу добу окупанти 55 разів відкривав вогонь по українських позиціях. У тому числі з мінометів, зенітних установок, озброєння панцерної техніки. Українці не раз відкривали вогонь у відповідь. Четверо наших військовослужбовців отримали поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply