Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Якість повітря як чинник здорового життя

Автор:

|

Березень 05, 2019

|

Рубрика:

Якість повітря як чинник здорового життя

У Індії неабияк стурбовані якістю повітря у містах країни. Уряд Нью-Делі оголосив, що в разі погіршення чистоти повітря до критичного рівня тимчасово заборонить поїздки на приватних автомобілях. Про це повідомив індійський телеканал NDTV.

Згідно з дослідженням IQAir AirVisual і Greenpeace, 15 індійських міст входять у першу двадцятку за показником забрудненості атмосфери, а в першій десятку потрапили Гургаон, Газіабад, Фаридабад, Бгиваді, Нойда, Патна і Лакхнау. Нью-Делі на одинадцятому місці. Місцева влада докладає значних зусиль для виправлення ситуації. Зокрема у столиці і передмісті, у тому числі в Гургаоні, вздовж доріг почали висаджувати рослини, які очищають повітря.

Дослідження які проводилися у січні визначили, що атмосфера столиці Сербії Белграда є найзабруднішеною серед міст світу. Індекс забрудненостіі повітря в Белграді склав 399 одиниць, що становить серйозну загрозу здоров’ю будь-якої людини. На другому місці опинилося Делі (195), на третьому – Катманду (188). У списку також присутні ще два міста Східної Європи – Скоп’є (сьоме місце, 166) і Познань (десяте місце, 162). Прийнятним для здорового існування людини вважається індекс якості у 101 одиницю.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply