Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Як в Одесі рейдери будівельниками стали

Автор:

|

Жовтень 29, 2017

|

Рубрика:

Як в Одесі рейдери будівельниками стали

Почалося усе з тривожного повідомлення, оприлюдненого у неділю, 29  жовтня, командуванням Повітряних Сил України – на військову частину А3571, дислоковану в Одесі, скоєно напад.

Близько чотирьох десятків осіб у балаклавах частково демонтували огорожу об’єкту, який є власністю Міністерства оброни України, та вивезли військове майно у невідомому напрямку. Інформація доволі дивна, бо такі об’єкти мали б перебувати під охороною. При цьому автори тексту навдивовижу чітко кваліфікували дії нападників, вказавши, що ті «здійснили спробу рейдерського захоплення».

Згодом інцидент спробували пояснити одеські правоохоронці. Але натомість ще більше усе заплутали. В ефірі телеканалу «112 Україна» радник голови Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк рішуче спростував повідомлення військових. Він заявив, що справи з цього приводу не відкрито через відсутність факту правопорушення, бо були там «звичайні працівники-будівельники, які облаштовували свій паркан за допомогою техніки…» Але чому тоді будівельники закривають обличчя балаклавами?

Як вдалося з’ясувати, військова частина А3571 – це аеродром, який належить Міністерству оборони України. Тобто, тут доволі велика територія. Мабуть, саме за землю точиться боротьба. І тепер за нею буде спостерігати увесь світ, бо цю новину вже поширили провідні інформаційні агенції світу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply