Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Як в Італії виконують передвиборні обіцянки

Автор:

|

Червень 11, 2018

|

Рубрика:

Як в Італії виконують передвиборні обіцянки

У понеділок, 11 червня, завдяки уряду Іспанії нарешті вирішено долю 629 мігрантів, які перебували на борту рятувального судна «Aquarius». Вони сподівалися дістатися до берегів Італії, але новий міністр внутрішніх справ країни Маттео Сальвіні відмовився впустити корабель у порт. Можновладний чиновник заявив, що судно з мігрантами повинна прийняти Мальта, але там з ним не згодні.

Благодійна організація SOS Mеditerranee, якій належить «Aquarius», повідомила, що судно отримало інструкції від італійського Морського рятувального координаційного центру не рухатися з місця, перебуваючи у 65 кілометрах від Італії і в 50 кілометрах від Мальти.

Нарешті Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес розпорядився допустити в порт Валенсії судно і прийняти 629 мігрантів. За його словами, необхідно «уникнути гуманітарної катастрофи».

Раніше у понеділок Верховний комісаріат ООН у справах біженців висловив стурбованість долею мігрантів на судні. За його словами, «Aquarius» необхідно негайно допустити в гавань, оскільки у біженців, що перебувають на борту, закінчуються припаси. Питання про відповідальність, а також про те, як ці біженці будуть розподілені між державами, може бути вирішене пізніше.

Непоступливий міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні очолює праву партію «Ліга Півночі», яка під час недавніх загальних виборів обіцяла зайняти жорстку позицію щодо іммігрантів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply