Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

Як українці швейцарцям у Канаді допомогли

Автор:

|

Лютий 07, 2017

|

Рубрика:

Як українці швейцарцям у Канаді допомогли

Про цей факт повідомив пізно ввечері 7 лютого україномовний сайт «Голосу Америки». А почалося усе з того, що Boeing 777-300ER авіакомпанії Swiss International Air Lines змушений був здійснити аварійну посадку на аеродромі міста Ікалуіт, що у канадській території Нунавут. У швейцарському літаку вийшов з ладу один двигун.

Ікалуіт – місто зовсім невелике, розташоване на півночі Канади, на березі Північно-Льодовитого океану. Агрегат у наявних умовах ремонту не підлягав. Потрібно було доставити новий. І це відповідальне завдання виконав український транспортний літак «Авіаліній Антонова» Ан124-100М «Руслан». Виконуючи замовлення, екіпаж під командуванням Якова Сировенка вилетів із Стенстеда (Велика Британія) до Цюріху (Швейцарія). Там у літак завантажили двигун вагою понад 8 тонн. Роботу ускладнювали  його великі габарити. Врешті, подолавши чотири тисячі кілометрів «Руслан» успішно  приземлився в Ікалуті, на незнайомому провінційному аеродромі, за несприятливих погодних умов і при температурі повітря 29 градусів за Цельсієм. Як твердять обізнані люди, вартість вантажу становила 24 млн. доларів.

Не можемо відмовити собі у приємності оприлюднити один з коментарів про цю подію: «Anastasia Galliker. Я працюю в аеропортi Цюриха і бачила пiд вiкнами нашого офiсу як проходило завантаження цього двигуна. Дуже пишаюся таким видатним українським пiдприємством, яке так прославляє Україну! Браво!!!».

Світлини з facebook-сторінки «Антонова».

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...