Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Як сидиться політтехнологу президентів

Автор:

|

Червень 17, 2018

|

Рубрика:

Як сидиться політтехнологу президентів

Інтернет-видання ВВС у неділю, 17 червня, розповідає про те, у яких умовах перебуває зараз колишній очільник виборчого шабу Дональда Трампа і екс-консультант Віктора Януковича Пол Манафорт. Нагадаємо, що минулої п’ятниці суд вирішив взяти його під варту.

Відтак Пола Манафорта привезли до в’язниці Northern Neck. Вона відносно нова, збудована у 1990-і роки, знаходиться в 150 кілометрах від Вашингтона. Реєструючи політтехнолога, у закладі зробили позначку VIP-1 з передбаченням дозволу приймати родичів та інших відвідувачів по п’ятницях у другій половині дня.

Відвідування дозволені раз в тиждень, розклад візитів залежить від літери блоку, в якому знаходиться один з 500 ув’язнених. Тривалість візиту – пів години. Співрозмовників розділяє куленепробивна скляна стіна. Візитери не можуть приходити на побачення з їжею і напоями, не можуть одягати відкриті або прозорі майки та сукні. Довжина останніх може бути лише трохи вище коліна. Ув’язненим дозволяють телефонувати з 08:30 до 10:30 ранку, всі дзвінки – за рахунок абонентів, що знаходяться на волі. Перед початком бесіди вони повинні дати усну згоду на оплату розмови з виправним закладом. Але зв’язок односторонній, зателефонувати до в’язниці і поговорити з ув’язненими неможливо.

На рахунок утримуваних у в’язниці дозволено переказувати гроші, які можна витратити в тюремному магазині. Згідно з місцевими правилами, книги в тюрму можуть відправляти тільки видавці, на передачу одягу для судових засідань потрібен спеціальний дозвіл.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply