Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Як сперечалися кандидати у віце-президенти США

Автор:

|

Жовтень 05, 2016

|

Рубрика:

Як сперечалися кандидати у віце-президенти США

02_1005-3

5 жовтня стали відомі перші результати опитувань після дебатів між кандидатами у віце-президенти США демократом Тімом Кейном і республіканцем Майком Пенсом. Американські глядачі телеканалу CNN віддали свою перевагу висуванцеві Дональда Трампа. Однак розрив між суперниками виявився мінімальний – 6%.

Кандидат від Демократичної партії Тімоті Кейн не упустив шансу звернути увагу на проросійські симпатії Дональда Трампа: «Гілларі здатна протистояти Росії, в той час як Трамп знову і знову хвалить Володимира Путіна і, очевидно, має ділові зв’язки з російськими олігархами, близькими до російського президента». Натомість республіканець Майкл Пенс заявив, що саме «слабка і безпорадна політика» кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон і американського лідера Барака Обами пробудила російську агресію. При цьому використав доволі цікаве формулювання: «Маленький і агресивний лідер Росії на світовій арені сильніший, ніж ця адміністрація…». А ще, зрозуміло, нагадав про використання Гілларі Клінтон особистого поштового сервера для службового листування.

Як відзначають інформаційні агенції, учасники дебатів бурхливо сперечалися. Більшу частину часу провели, роблячи випади на адреси кандидатів в президенти від партії суперника. Вони неодноразово перебивали один одного, змушуючи модератора постійно втручатися в обговорення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply