Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Як російські диверсанти у полон «проникли»

Автор:

|

Липень 11, 2016

|

Рубрика:

Як російські диверсанти у полон «проникли»

диверсант

На facebook-сторінці 54 окремої механізованої бригади Збройних сил України оприлюднена інформація про захоплення трьох громадян Російської Федерації, які воювали у незаконних озброєних формуваннях так званої «ЛНР». Відзначилися бійці 2-го батальйону.

Цей бойовий епізод стався поблизу села Троїцького. Диверсійно-розвідувальна група ворога намагалася проникнути у запілля українських армійців у ніч на понеділок, 11 липня. Однак наші хлопці пильно стерегли лінію розмежування. Вони не лише вчасно помітили ворогів, але й зуміли визначити їх чисельність. Група виявилася достатньо чималою, як на диверсійну, – до двох десятків терористів. Їм дозволили підійти на близьку відстань, а тоді відкрили прицільний вогонь. Троє окупантів отримали поранення. Інші, боягузливо залишивши своїх на полі бою, хутко відійшли.

Поранених доставили у розташування українського підрозділу, де батальйонні медики надали їм допомогу. Двоє полонених у важкому, але стабільному стані. Третій від отриманих поранень помер. За попередніми даними, затримано ротного та взводного командирів, а також снайпера.

Українських військовослужбовців, які захопили в полон ворожих диверсантів, за виявлені мужність та героїзм подано до нагородження.

диверсант-dok

диверсант-dok2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...