Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Як репутацію Росії підмочили парасолькою

Автор:

|

Липень 16, 2018

|

Рубрика:

Як репутацію Росії підмочили парасолькою

Здавалося б, куди далі, вона й без того мокра, хоч викручуй! Однак це Росія – країна чудес. У понеділок, 16 липня, користувачі соціальних мереж іронізують з приводу інциденту, що стався напередодні у Москві, але не міг би статися у цивілізованому світі.

Коли після фінального матчу чемпіонату світу з футболу між збірними Франції і Хорватії відбувалося традиційне нагородження, раптом почалася злива. Вже у цьому вбачалося щось символічне, бо нагадувало про сльози, спричинені російською агресією. Але далі усі глядачі побачили щось уже цілком реальне. Над президентом Росії одразу розкрили парасольку. А поряд мокнули президент ФІФА Джанні Інфантіно, президент Франції Еммануель Макрон і єдина на церемонії дама – президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович. За якийсь час про них теж подбали. Однак це не перешкодило появі кепкувань про єдину парасольку на усю Росію. Були й більш злі жарти. Наприклад про те, що Володимира Путіна прикрили від дощу, аби грим не розмило і ботокс не поплив.

Окрім того, інтернет-видання і соціальні мережі тиражують відеокадри, на яких під час нагородження захисник збірної Хорватії і київського «Динамо» Йосип Піваріч байдуже пройшов повз Володимира Путіна, не подавши йому руки.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply