Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Як радниця Дональда Трампа на дивані посиділа

Автор:

|

Лютий 28, 2017

|

Рубрика:

Як радниця Дональда Трампа на дивані посиділа

В Інтернеті з’явилася фотографія старшої радниці президента США Келліенн Конуей із знаменитого Овального кабінету Білого дому. На ньому жінка всілася на дивані з ногами, не знявши взуття, та щось розглядала у мобільному телефоні. Користувачі соціальних мереж прореагували на це дуже жорстко, пише 28 лютого сайт «ВВС». Багато американців вирішили, що це зневага до історичної споруди.

Цікаво, що у той самий час Дональд Трамп позував для камер разом із представниками афроамериканських вищих навчальних закладів. Радницю президента одразу ж запідозрили у недбалому ставленні до цієї зустрічі. Так, один із громадських активістів, що захищає права афроамериканців, Дерай Маккенсон написав: «Тепер ви не можете очікувати від нас, щоб ми серйозно сприймали цю «зустріч», коли вона ось так організована».

Водночас багато хто закликав не перебільшувати із висловленням незадоволення. За одним із коментарів у Твіттері, те, що зробила пані Конуей – не найжахливіший вчинок, який там трапився за останні кілька місяців.

Зазначимо, дещо схожа ситуація трапилася з Бараком Обамою в часи його президентства. У 2013 році в мережі з’явилось фото, де він говорив по телефону, поставивши ногу на стіл в Овальному кабінеті. Тоді реакція громадян була приблизно такою ж.

Світлини: Reuters, Getty Images.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...