Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Як прожити на 5 тисяч фунтів цілий тиждень?

Автор:

|

Квітень 23, 2016

|

Рубрика:

Як прожити на 5 тисяч фунтів цілий тиждень?

MICT_n__16-04-23__05_Коломорйський

Арешт на майно одразу чотирьох українських мільйонерів наклав Лондонський суд, розглянувши позов російського акціонерного товариства «Татнафта». Воно вимагає відшкодування збитків на суму $334 мільйони та відсотків, що встигли на них нарости.

Претензії адресовані конкретно Ігорю Коломойському, який посідає друге місце в днями оприлюдненому рейтингу найбагатших людей України, а також бізнесменам Геннадію Боголюбову, Олександру Ярославському і Павлові Овчаренку. Отож суд наклав арешт на їх зарубіжні активи, що сумарно оцінені у $380 мільйонів.

Про яке майно йдеться? Перелік доволі великий, але в засобах масової інрфлоормації згадано віллу В. Коломийського у Франції та лондонську нерухомість Г. Боголюбова, поміж якої є й будинок вартістю 4 мільйони фунтів стерлінгів, що розташований ледь не поряд з Букінгемським палацом.

А ось і найцікавіший пункт ухвали – обмежити кожному витрати на повсякденні потреби сумою в 5 тис. фунтів стерлінгів ($7,19 тис.) в тиждень. Як вони дадуть собі раду на такі мізерні гроші?

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply