Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Як любити музику через офшорну компанію

Автор:

|

Травень 10, 2016

|

Рубрика:

Як любити музику через офшорну компанію

MICT_n__16-05-10__10_Путя-офшор

Журналісти та експерти продовжують шукати в «панамському архіві» сліди російського президента Володимира Путіна і таки знаходять нову інформацію про людей з його найближчого оточення.

Чи не найбільший інтерес серед них викликає особа такого собі Сергія Ролдугіна. Як стверджують, на нього, окрім іншого, зареєстрована компанія Raytar Limited (Британські Віргінські острови), про яку раніше не було відомо. Будь-яка пошукова система в Інтернеті повідомить про пана Ролдугіна, що він одночасно є російським віолончелістом, диригентом, музичним педагогом і… підприємцем. Останнє заняття зовсім не в’яжеться з трьома попередніми. Але якщо йдеться про Росію, то там можуть зв’язати кого завгодно і що завгодно.

І ось ніхто інший як сам Володимир Путін взявся коментувати ситуацію. Він заявив, що гордиться дружбою з Сергієм Ролдугіним. Підтвердив, що той займається  підприємництвом, але не заробляє мільярдів, зате на свої кошти купує музичні інструменти для Росії. Так ось виявляється для чого створюють офшорні компанії!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply