Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Як легко стати кумом російського президента

Автор:

|

Квітень 18, 2018

|

Рубрика:

Як легко стати кумом російського президента

Інтернет-видання «Deutsche Welle» оприлюднило у середу, 18 квітня, бесіду з українським політиком і бізнесменом, лідером руху «Український вибір – Право народу» Віктором Медведчуком. Цікаво, що брала у нього інтерв’ю Жанна Нємцова – донька убитого російського опозиціонера Бориса Нємцова.

Як відомо, Віктор Медведчук є нині одним з основних переговірників між Росією та Україною щодо мирного врегулювання на Донбасі та обміну полоненими. А ще його пов’язують близькі стосунки з президентом Росії Володимиром Путіним, який є хрещеним батьком юної Дарини Медведчук.

Віктор Медведчук з цього приводу розповів, що у нього тоді були дружні стосунки з нинішнім очільником російського уряду Дмитром Медведєвим (обидвоє були главами президентських адміністрацій), а також нормальні, ділові стосунки з Володимиром Путіним. «І просто десь у бесіді виникло це питання», – пояснив Віктор Метведчук. І коли у 2004 році у нього народилася донька то восени цього ж року він звернувся до Володимира Путіна і дружини Дмитра Медведєва Світлани з проханням стати хрещеними батьками дитини. Вони погодилися.

При цьому Віктор Медведчук відмовився відповідати на запитання, чи вважає російського президента своїм близьким другом. І пояснив це так: «Коли йдеться про таку людину, то таке питання можна задавати тільки їй… а мені некоректно про це говорити».

Світлина: Віктор Медведчук під час інтерв’ю з Жанною Немцовою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply