Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Як хакери мільйон вкрали

Автор:

|

Листопад 14, 2017

|

Рубрика:

Як хакери мільйон вкрали

Про це 14 листопада розповідає Інтернет-газета «Економічна правда», посилаючись на рішення Печерського районного суду Києва. І наразі ще не йдеться про вирок, справа перебуває на стадії розслідування.

Злочинне хакерське угруповання, до складу організаторів якого входять громадяни Росії і України, за допомогою поширення шкідливого програмного забезпечення в інформаційній системі Банку Кредит Дніпро створило несанкціонований платіжний документ на переказ $ 950,8 тис доларів на рахунок компанії FAR SIGHT INTERNATIONAL LTD в одному з  китайських банків. А далі зловмисники, залучивши громадян ще кількох країн, зняли цю суму через банкомати в Китаї.

Не зрозуміло чому, але банк, зазнавши збитку ледь не на мільйон доларів США, із запізненням звернувся в поліцію. І тепер хакерів підозрюють у злочинах, передбачених аж у п’ятьох статтях Кримінального кодексу – шахрайство, крадіжка, поширення шкідливих програм, незаконні дії з платіжними документами, несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...