Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 21, 2020

Яхта з молотка заради медиків та пенсіонерів

Автор:

|

Травень 31, 2016

|

Рубрика:

Яхта з молотка заради медиків та пенсіонерів

яхта-foto

Несподіваний метод поповнення державного бюджету, який запропонував новий філіппінський лідер Родріго Дутерте, заслуговує всілякого схвалення. 71-річного політика обрали президентом 9 травня, офіційно він вступить на посаду 30 червня. А посередині між цими датами, в останній день травня, надійшла сенсаційна новина: Родріго Дутерте оголосив про намір продати яхту Ang Pangulo, яка закріплена за главою держави. Виручені кошти повинні бути використані для підвищення заробітної платні медичному персоналу та на пенсії ветеранам збройних сил країни.

Яхта побудована в Японії у 1958 році. Уряд Філіппін отримав судно в рахунок репарацій за Другу світову війну. Назва Ang Pangulo у перекладі з філіппінської мови означає «Президент». Довжина корабля 77 метрів, він здатен розвивати швидкість до 33 кілометрів на годину. Може взяти на борт 44 пасажири, чисельність сервісного персоналу і команди – 81 особа. На палубі обладнано майданчик для гелікоптера.

Стартову ціну яхти наразі не оголосили. Однак відомо, що у 1986 році вже була спроба продати її, але тоді охочих заплатити $5,5 мільйона не знайшлося.

Шкода, що за президентом України не закріплено яхту. Можна було б продати і знизити  тарифи на газ для населення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply