Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Заарештували Путіна, зате відпустили Рословцева

Автор:

|

Квітень 07, 2016

|

Рубрика:

Заарештували Путіна, зате відпустили Рословцева

MICT_n__16-04-07__06_арешт Путіна

«Сьогодні під мостом впіймали Гітлера з хвостом. Історія продовжується», – такими словами прореагував на цю новину один з користувачів соціальних мереж. Але є в написаному аж дві неточності. По-перше, не під мостом, а на Красній площі в Москві. А по-друге, не Гітлера з хвостом, а невідомого громадянина у масці російського президента. В руках він тримав плакат з написом «Не боюсь 212.1 УК».

Затриманого доставили у відділок і встановили його особу. Це громадський активіст Роман Рословцев. На нього склали протокол про порушення порядку проведення публічного заходу (стаття 20.2 кодексу адмінпорушень). З’ясувалося, що такий документ від 27 лютого на нього складають вже вшосте. Вперше його затримали під час маршу пам’яті Бориса Немцова. От тільки чи можна вважати порушенням порядку проведення публічного заходу спокійну прогулянку в масці на обличчі? Невідомо, чи зрозуміли московські поліцейські абсурдність своїх дій, однак жартівника відпустили.

От тільки чи жарт це? Скоріше Роман Рословцев має серйозні наміри вдатися до самопожертви заради демократизації своєї батьківщини. Згадану на плакаті статтю додали в карний кодекс Росії влітку 2014 року. Нею введено покарання за неодноразове порушення за статтею 20.2 КоАП. Торік було заведено кілька таких справ, а у грудні навіть винесли перший обвинувачувальний вирок.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply