Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Вже знаємо, кого хоче налякати Володимир Путін

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Вже знаємо, кого хоче налякати Володимир Путін

рос танки

Хвилювання з приводу несподіваної передислокації 28-ї окремої мотострілецької бригади Збройних сил Росії з далеких Уральських гір у Клинці Брянської області не вщухають вже другий тиждень. Танки, установки залпового вогню «Град» і кілька тисяч вишколених солдатів за 40 кілометрів від кордону з Білоруссю. Що це?

Як дізнаємося з повідомлень інформагенцій, вміщених 9 червня, посол Росії в Білорусі Олександр Суриков на прес-конференції в Мінську поспішив заспокоїти білорусів «Що стосується Клинців, то до чого тут Білорусь? Я так розумію, що у нас не виходить з мінськими домовленостями, в Україні радикалізм знову починає підніматися – крім «Правого сектору», формуються нові сили, більш радикальні. В Україні починає перемагати точка війни. А ми не дуже хочемо, щоб вона перемогла. Якщо переможе, то вона можлива і на кордоні з Росією. Тому це – превентивна річ. Не бачу нічого радикального в цьому».

Якщо це не пряма погроза, тоді що?

На світлині: Російські танки, сховані в кущах. Сфотографовано 5 червня 2016 року у місті Клинці Брянської області.

About Author

news

  • Vladymyr Rijoff

    Батьку Лукашенко налякати важко. А от Порошенко легко. Обдурити Порошенко також не важко. Тому всі такі дії з боку Росії мають бути на громадському впливі на українську владу.

  • Oksana Andronova

    Підтримую, Vladymyr Rijoff. Якби Україна мала серйозних гравців у першій п’ятірці, а не те що маємо, ситуацію можна було би вдало використати як у діалозі із Білоруссю, так і у розмові із Заходом щодо зміну формату виконання Мінських угод, про інше теж.

Loading...