Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Вже відома дата голосування за «безвіз»

Автор:

|

Березень 18, 2017

|

Рубрика:

Вже відома дата голосування за «безвіз»

Європарламент оприлюднив порядок денний сесії на 3-6 квітня 2017 року. І нарешті у ньому є питання, позитивної відповіді на яке в Україні чекають роками. Отож, дебати про надання громадянам нашої держави безвізового режиму запланували провести 5 квітня. А наступного дня відбуватиметься саме голосування.

За прогнозами експертів, особливих проблем із схваленням «безвізу» для України вже не виникне. Нагадаємо, 9 березня профільний комітет схвалив проект візової лібералізації та передав документ на схвалення Європарламенту. Комітет з громадських свобод, правосуддя та внутрішніх справ, своєю чергою, схвалив абсолютною більшістю законодавчу пропозицію внести Україну в безвізовий список.

Після голосування на сесії рішення мають обговорити посли Євросоюзу. І врешті своє вагоме слово скаже Рада ЄС, яка остаточно затвердить документ. Станеться це, приблизно, у середині травня. Через 20 днів після публікації в офіційному журналі Євросоюзу, «безвіз» для України запрацює.

Як очікують – скористатися перевагами безвізового режиму громадяни України зможуть з червня 2017 року. Уточнимо, що він дозволяє власникам біометричних паспортів їздити до всіх країн ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, на 90 днів щопівроку. Окрім цього українці зможуть відвідати за тими ж правилами Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію, які не входять до Євросоюзу.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...