Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Вздовж лінії фронту настала тиша

Автор:

|

Грудень 23, 2017

|

Рубрика:

Вздовж лінії фронту настала тиша

Згідно з досягнутими минулого тижня у Мінську домовленостями, з опівнічної пори 23 грудня набуло чинності передсвяткове перемир’я. Як розповів цього дня в ефірі телеканалу «112 Україна» речник прес-центру штабу АТО Василь Лабай, наразі сторони дотримуються режиму тиші. Й українські підрозділи  мають намір чинити так і надалі. Однак нема впевненості, що окупаційні війська не порушать це замирення подібно до усіх попередніх. Скажімо, минулого разу його приурочували до початку нового навчального року. Але вже у перші години оголошеного режиму тиші він був порушений формуваннями сепаратистів.

Нещодавно наші розвідники встановили, що неподалік лінії зіткнення бойовики приховали боєприпаси до артилерійських систем та інших видів важкого озброєння. Найімовірніше, зроблено це з наміром здійснити провокації. Наприклад, можливі обстріли окупантами контрольованих ними територій, щоб звинуватити в цих обстрілах українських військових.

А встановленню новорічно-різдвяного перемир’я передувала напружена доба. Російсько-терористичні війська відкривали вогонь 22 рази. У тому числі й з артилерії. Загинув один український військовослужбовець.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply