Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 9, 2019

Вивчення англійської онлайн і безкоштовно

Автор:

|

Серпень 01, 2017

|

Рубрика:

Вивчення англійської онлайн і безкоштовно

Сайт «Наживо» розповів 1 серпня про зустріч заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея з представниками соціального проекту вивчення іноземних мов Lingva.Skills.  Там пролунала добра новина – для українських школярів запровадили безкоштовне онлайн вивчення англійської мови. Проект запустять з вересня цього року. Навчання відбуватиметься у зручний для користувача час. Термінів вивчення Lingva.Skills не встановлює, але зазвичай вистачає 3-6 місяців, щоб розмовляти англійською.

Курс рівня А1-А2 складається з 150 уроків, де кожний має три види вправ та тренує граматичну або розмовну конструкцію. Наразі розробляють наступний рівень В1, а також навчальний контент з німецької мови. Викладачі задаватимуть індивідуальні домашні завдання. А перевірятиме результати автоматизована система. Своєю чергою міністерство схвалило цю онлайн-платформу для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Цей проект особливо придасться сільським дітям. Бо вони, на думку Павла Хобзея, мають чи не в 10 разів менше шансів успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з англійської мови, ніж їхні однолітки з міст. А такі проекти як Lingva.Skills дозволяють зрівняти шанси.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply