Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Висока оцінка головування України у Радбезі ООН

Автор:

|

Березень 10, 2017

|

Рубрика:

Висока оцінка головування України у Радбезі ООН

Як відомо, Україна у лютому головувала у Раді безпеки ООН. А 10 березня сайт «Апостроф» оприлюднив розлоге і предметне інтерв’ю з постійним представником нашої держави в Організації Об’єднаних Націй Володимиром Єльченком. Значною мірою у ньому йдеться саме про цей місяць підвищеної відповідальності.

За час українського головування Радбез провів екстрене засідання з приводу загострення ситуації в Авдіївці, прийняв ініційовану Україною резолюцію про захист об’єктів критичної інфраструктури, а окрім того відбулися відкриті дебати на тему конфліктів у Європі. Оцінювати самим себе було б нескромно. Однак Володимир Єльченко розповів, що по завершенні місії України її делегація отримала низку листів з подяками. Там містилися і такі слова – «елегантне, бездоганне, майстерне головування».

Дізналися ми й про те, що півтора роки тому перед обранням України до Ради Безпеки російські представники лякали усіх, що до Радбезу потрапить «країна одного питання». Мовляв, крім власних проблем українська делегація нічим іншим займатися не буде. «Ми довели, що, не забуваючи, безперечно, про власні проблеми, ми готові нести колективну відповідальність за безпеку, як і всі інші члени Ради Безпеки», – наголосив Володимир Єльченко. І додав, – «саме місяць нашого головування показав, що Україна має потужну підтримку, адже мова йде не тільки про те, що ми говоримо, а про те, що ми чуємо від інших країн».

З початком березня Україна передала право головування Великій Британії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...