Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Винних у насиллі 9 березня буде притягнуто до відповідальності

Автор:

|

Березень 09, 2019

|

Рубрика:

Винних у насиллі 9 березня буде притягнуто до відповідальності

“Сьогодні, 9 березня, у містах Києві та Черкаси під час масових заходів відбулися сутички мітингарів із правоохоронцями. І у столиці, і в обласному центрі масові заходи відбувалися у центрі міст. У Києві правопорушники намагалися силою прорвати кордон поліцейських, застосували газ дратівливої дії і піротехніку. Правоохоронці були змушені застосувати у відповідь фізичну силу і спецзасоби. Під час сутичок постраждали двоє правоохоронців”, – йдеться у повідомленні прес-служби поліції Черкаської області. У сутичках в Києві активну участь брали також члени Національних дружин.

У Черкасах під час охорони громадського порядку в центрі міста, де відбулись масові заходи за участі великої кількості громадян, під час від’їзду Президента представники «Національного корпусу» намагались заблокувати кортеж глави держави та почали провокувати на бійку мешканців міста та поліцію. Активісти спробували  прорватись на сцену, застосовуючи піротехніку. Правоохоронці застосували поліцейські заходи примусу. Внаслідок сутички постраждало 15 поліцейських, зокрема, і начальник ГУНП в Черкаській області полковник поліції Валерій Лютий   йому розсікли обличчя. За вказаним фактом слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області вирішується питання про відкриття кримінального провадження. МВС закликає всіх учасників масових акцій до винятково мирних протестів. І нагадує про кримінальну відповідальність за подібне вуличне насилля.

ДОВІДКА

Національний корпус (також вживають термін «Нацкорпус») — українська націоналістична політична партія, створена шляхом об’єднання громадського руху «Чесні справи» і Громадської організації «Патріот України» 14 жовтня 2016 року. Основою політичної партії стали активісти громадської організації Цивільний Корпус «Азов», колишні військовослужбовці полку «Азов», громадські активісти та члени українських ультрас-угруповань. Лідером партії є Андрій Білецький.

Національні дружини, згідно з їхнім офіційним сайтом, — організація, метою якої є забезпечення порядку на вулицях українських міст. Особовий склад організації — це колишні учасники бойових дій, патріотична молодь та небайдужі громадяни, що поділяють наше прагнення покращити безпекову ситуацію в державі. У організації є офіційний сайт «Національні дружини».

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply