Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Винних у нападі на журналістів покарають

Автор:

|

Жовтень 04, 2017

|

Рубрика:

Винних у нападі на журналістів покарають

Принаймні так написано в офіційній заяві, оприлюдненій на сайті Управління державної охорони України у середу, 4 жовтня. З тексту дізнаємося, що трьох військовослужбовців цього відомства притягнуто до дисциплінарної відповідальності за перешкоджання роботі знімальної групи програми «Схеми», яка є спільним проектом Радіо Свобода та каналу «UA:Перший». Інцидент стався під час святкування весілля сина генерального прокурора Юрія Луценка.

Закрита вечірка з нагоди цього весілля відбулася 15 вересня в ресторанному комплексі під Києвом. Журналістам вдалося зафіксувати, як службові автомобілі використовувалися для складання подарунків і перевезення осіб, які не входять до держструктур. Наприклад – візажистки нареченої.

На святі старшого сина Юрія Луценка були присутні перші особи держави, а також низка міністрів і народних депутатів. Щоб журналісти не побачили відвідувачів, працівники Управління державної охорони всіляко намагалися завадити їм фільмувати ці події. А під час виїзду зі святкування президента Порошенка напали на знімальну групу, через що оператор «Схем» Борис Троценко отримав струс мозку і пошкодження руки.

Згодом під час зустрічі з журналістами начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей зазначив, що службова перевірка щодо його підлеглих, які скоїли напад на журналістів, не виявила порушень у їхніх діях. Пролунало навіть, що «цей військовослужбовець спіткнувся, упав і зачепився за оператора». Журналісти написали заяву в поліцію з приводу протизаконного перешкоджання їхній професійній діяльності. І от сьогодні нарешті громадськість дізналася про притягнення охоронців весілля до відповідальності.

На світлині з сайту «Радіо Свобода» працівники УДО на місці описаної події.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply