Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Викрито всесвітню злочинну кібермережу

Автор:

|

Грудень 01, 2016

|

Рубрика:

Викрито всесвітню злочинну кібермережу

1201___09-2

Проведене у Німеччині розслідування допомогло ідентифікувати 16 осіб, причетних до злочинів у інтернеті. Поки що затримали п’ятьох, четверо з них – громадяни України. Загалом до операції залучили понад 41 країну світу. Про це 1 грудня повідомляє «DW».

Виявилося, німецькі слідчі викрили «Avalanche» – потужну фейкову кібермережу, що викрадала особисті дані людей та робила численні спам-атаки. Вчора, 30 листопада, правоохоронці 10 країн скоординували дії, що допомогло ліквідувати 39 серверів, які підтримували систему. А це означає – інфраструктури цієї мережі вже немає. Зазначимо, лише у Німеччині мережа «Avalanche» контролювала понад 50 тисяч комп’ютерів. Організатора злочинної системи нещодавно затримали у Полтаві. Чоловік чинив збройний опір правоохоронцям: у хід пішли автомат Калашникова та бойовий пістолет.

Додамо, мешканці понад 180 країн постраждали від діяльності цієї мережі. За оптимістичними даними, вона завдала Німеччині збитків на 6 мільйонів євро. Однак цифри можуть бути набагато більшими. Загалом шкода від «Avalanche» оцінюється у кількасот мільйонів євро.

Світлини: Phys.org,brookson.co.uk.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...