Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Викрито російських агентів впливу

Автор:

|

Червень 27, 2018

|

Рубрика:

Викрито російських агентів впливу

Про це у середу, 27 червня, розповідає на своєму офіційному сайті Служба безпеки України. Йдеться про двох осіб з Дніпропетровської області, які за завданням представників спецслужб Росії поширювали у соціальних мережах спеціально підготовлені матеріали агітаційного кшталту. Тексти були адаптовані для впливу на свідомість мешканців південного сходу України.

Протягом останнього місяця зловмисники були зосереджені на діяльності, метою якої було спровокувати масові заворушення та порушення громадського порядку під час урочистих заходів до Дня Конституції України. Виявлено також матеріали, що містять сфабриковані звинувачення на адресу підрозділів Об’єднаних сил, які, начебто, обстрілювали контрольовані бойовиками окремі райони Донецької й Луганської областей Агенти впливу здійснювали агітацію за входження центральних і східних областей України до складу Росії та закликали до насильницької зміни конституційного ладу у державі.

Під час проведення слідчих дій, правоохоронці вилучили комп’ютерне обладнання, яке використовувалось для розповсюдження антиукраїнських матеріалів та закликів до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території і державного кордону України. Відкрито кримінальне провадження

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply