Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Викрито давні плани кремлівських агресорів

Автор:

|

Червень 12, 2017

|

Рубрика:

Викрито давні плани кремлівських агресорів

Інформаційна агенція «Укрінформ» повідомляє 12 червня про підсумки проведеного на своєму майданчику круглого столу на тему: «Гібридна (інформаційна) агресія РФ. Відповіді України». Захід був організований міжнародним інформаційним консорціумом «Бастіон». А основний висновок дискусії – політичне керівництво Росії щонайменше впродовж десяти років виношувало і плекало плани ведення агресивної війни проти України. У тому числі кремлімські пропагандисти завчасно спланували і здійснення інформаційної війни, яка б сприяла вирішенню військових цілей

Заступник начальника департаменту контррозвідувального захисту в сфері інформаційної безпеки СБУ Юлія Лапутіна повідомила, що складовими цього планування було «обгрунтування ідеї війни, розробка її політичної концепції, попереднє планування засобів ведення війни, схиляння населення відповідних регіонів України до ненависті до інших регіонів України, а також дії, спрямовані на усунення перешкод для вторгнення на територію України». З цією метою до російського законодавства навіть було внесено принципові зміни. Зокрема, поправки до Воєнної доктрини Росії розширили можливості застосування військової сили за кордоном. Вже встановлено, що протягом останніх 10 років російські науковці розробляли концептуальні засади про «необхідність захисту співвітчизників за кордоном»

Учасники круглого столу обговорили й концепцію так званого «руского міра». Аналіз закладених у нього ідеологічних стереотипів свідчить про конкретні та послідовні дії Кремля, спрямовані на примусове повернення України у сферу геополітичного впливу Росії. Показово, що ще у 2007 році указом президента Росії було створено фонд «Рускій мір», що фінансувався з російського державного бюджету.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...