Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Викрадені українські офіцери – не зрадники!

Автор:

|

Жовтень 30, 2017

|

Рубрика:

Викрадені українські офіцери – не зрадники!

У понеділок, 30 жовтня, інтернет-газета «Українська правда» оприлюднила статтю «Викрадення українських прикордонників на Сумщині. Версії та нові подробиці». Йдеться у ній про резонансну подію, достатньої інформації про яку ніяк не вдається отримати.

Нагадаємо, що 3 жовтня на кордоні з Росією зникли двоє українських прикордонників – Ігор Дзюбак і Богдан Марцонь. Їх звинуватили у «незаконному перетині кордону» і «злісній непокорі працівникам правоохоронного органу». Зараз цих двох українців утримують у московському слідчому ізоляторі «Лефортово». Що стосується «злісної непокори», то тут можна повірити. Ну справді, невже два наших офіцери отак легко далися б у руки росіян! А у порушення кордону професіоналами повірити просто неможливо.

І справді, текст статті аргументовано доводить, що все це стало наслідком спецоперації Кремля. Українська сторона фіксувала переговори росіян, де ставилося завдання затримати двох українських прикордонників. Розмови велися впродовж двох місяців до інциденту. Також поблизу патрульної машини наших офіцерів, яка так і залишилася неподалік від кордону, виявили прим’яту траву. А це свідчить про засідку.

Зі слів Ольги Марцонь – дружини Богдана, стало відомо про кілька його зустрічей з адвокатом. Юрист у цьому випадку не вправі розповідати подробиці своїх розмов з підзахисним. Бо його родичі не є громадянами Росії. Одна одну звістку таки вдалося отримати. Ольга розповіла: «Через адвоката він попросив передати в Прикордонслужбу і нам, щоб не думали, що вони зрадники і пішли туди з власної волі»,

Світлина: Ольга і Богдан Марцоні одружилися влітку цього року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply