Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Вихід із Євросоюзу коштує дорого

Автор:

|

Листопад 29, 2017

|

Рубрика:

Вихід із Євросоюзу коштує дорого

І всюдисущим журналістам вже вдалося дізнатися, скільки саме. За даними ЗМІ, уряд Великої Британії погодився виплатити компенсацію за Brexit у розмірі 60 млрд євро ($ 71,5 млрд). Про це повідомив у середу, 29 листопада сайт «Deutsche Welle» з посиланням на газету The Telegraph.

Втім, видання зазначає, що це лише приблизні розрахунки. Остаточна сума залежатиме від того, яким чином сторони будуть розраховуватися за фінансовими зобов’язаннями один перед одним. Найімовірніше, Лондон може заплатити Брюсселю 45-55 млрд євро ($ 54,6-65,5 млрд).

Сполучене Королівство мало б виплатити усі кошти до 2020 року, оскільки, перебуваючи в складі спільноти, воно зобов’язалося брати участь у фінансуванні європейських програм, розрахованих на період з 2014 по 2020 роки. Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей заявляла, що Лондон не відмовляється від своїх зобов’язань, але жодного разу не назвала суму. На 4 грудня заплановано її зустріч з очільником Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером. Цю дату у Брюсселі називають «крайнім терміном» для з’ясування позицій Лондона із спірних питань навколо Brexit. Очікується, що формальне рішення про перехід до завершальної стадії переговорів буде прийнято на саміті Євросоюзу 14-15 грудня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...