Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Вибух у дипломатичному кварталі Кабула

Автор:

|

Травень 31, 2017

|

Рубрика:

Вибух у дипломатичному кварталі Кабула

Про нього повідомляє 31 травня сайт ВВС. За наявною інформацією загинуло понад 80 осіб, 350 отримали поранення. Більшість жертв – мирні мешканці. Начинений вибухівкою автомобіль перебував неподалік посольства Німеччини. Хоча й незрозуміло, як машина з  такою великою кількістю смертоносного вантажу змогла проїхати у дипломатичний квартал, який постійно охороняють.

Вибух прогримів у ранкову годину пік і був такої значної потужності, що пошкодив будинки на відстані декількох сотень метрів. Серед постраждалих є працівники німецької дипломатичної місії, загинув один з афганських охоронців посольства. Двоє чиновників японського посольства отримали незначні травми, будівля французького посольства постраждала, проте усі люди цілі. Загинув водій Афганської служби ВВС Мохаммед Назір, четверо його колег отримали поранення. Також загинув журналіст афганського новинарного агентства Толо.

Рух «Талібан» заперечує причетність до нападу. Екстремістська «Ісламська держава» наразі не подавала звісток з цього приводу. Раніше бойовики обох угруповань здійснювали напади в Кабулі. Цей став одним з найбільш смертоносних за останні роки. Міністерство охорони здоров’я повідомило, що число жертв, швидше за все, зросте.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply