Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Вибух прогримів у салоні краси

Автор:

|

Лютий 28, 2017

|

Рубрика:

Вибух прогримів у салоні краси

Сталося це у місті Вінниці у вівторок, 28 лютого. Постраждав популярний центр лазерної косметології. На щастя, робочий день ще не настав й у приміщенні нікого не було.

А розпочалося усе з того, що охоронна фірма отримала сигнал про пошкоджене у салоні вікно. Це цілком могло бути спробою злодіїв проникнути до середини. Тому на місце одразу виїхала оперативна група правоохоронців. Та з’ясувалося, що вікно якийсь зловмисник розбив з іншою метою. Крізь отвір у кімнату кинули вибуховий предмет.  Найімовірніше, це була бойова граната, адже знайдено характерну скобу. Однак остаточний висновок оголосять після експертизи.

Внаслідок вибуху пошкоджено внутрішнє оздоблення. Наразі це вся інформація. Винуватця (можливо їх було кілька) вже почали розшукувати. Коли затримають, вдасться дізнатися про мотиви правопорушення. Наразі можна висунути кілька версій. Не виключено, що йдеться про помсту або намір нашкодити конкурентам. За такі злочини кримінальний кодекс України передбачає ув’язнення на строк від 3 до 10 років.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply