Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Вибух на важливому газовому хабі

Автор:

|

Грудень 12, 2017

|

Рубрика:

Вибух на важливому газовому хабі

Австрійське місто Баумгартен-ан-дер-Марха було відоме тим, що тут розташована  найбільша в країні газорозподільна станція. Тепер стало ще більш відомим через те, що тут у вівторок, 12 грудня, прогримів вибух.

Станція, що розташована неподалік від кордону зі Словаччиною, є одним з найважливіших хабів для постачання газу у Європу. У тому числі з Росії та Норвегії. За даними поліції, внаслідок вибуху одна людина загинула, а понад два десятки отримали поранення. Вже встановлено, що спричинила нещастя технічна неполадка.

Компанія Gas Connect Austria повідомила про тимчасове припинення роботи станції, а також про перебої в постачанні газу через Австрію в південному і південно-східному напрямках. Це зачіпає Словаччину, Словенію, Угорщину та Хорватію. Що цікаво,  газозабезпеченню Австрії перебої не загрожують.

За інформацією агенції DPA, поставки російського газу в Європу, що йдуть через Україну, цього дня знизилися на третину. Тим часом італійська газотранспортна компанію Snam повідомила, що постачання перерване, але країна забезпечена газом завдяки резервним запасам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply