Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 24, 2019

Вибух біля посольства США у столиці України

Автор:

|

Червень 08, 2017

|

Рубрика:

Вибух біля посольства США у столиці України

Він стався у ніч на четвер, 8 червня. На територію посольства Сполучених Штатів Америки у Києві було кинуто наразі невстановлений вибуховий пристрій. На щастя, ніхто не постраждав. Поліція здійснює оперативно-розшукові заходи для розшуку причетних до злочину осіб.

Міністерство закордонних справ України засудило скоєний на території американської дипломатичної установи теракт. Речниця зовнішньополітичного відомства Мар’яна Беца через мережу Twitter запевнила, що вживаються додаткові заходи безпеки. Посольство США продовжує працювати.

Розслідуванням вибуху зайнялася Служба безпеки України. Розпочато кримінальне провадження за статтею 258 Кримінального кодексу (терористичний акт).

Ближче до обіду було оприлюднено офіційну заяву посольства США, де, зокрема, сказано: «Ми можемо підтвердити, що стався безпековий інцидент із застосуванням невеликого запального пристрою незабаром після опівночі 8 червня на території посольства». Згодом стало відомо, що правоохоронці змінили кваліфікування  з «теракту» на «злісне хуліганство».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...