Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Виборчий скандал у російському Примор’ї

Автор:

|

Вересень 20, 2018

|

Рубрика:

Виборчий скандал у російському Примор’ї

Як повідомляє у четвер, 20 вересня, агенція «Інтерфакс», виборча комісія Приморського краю скасувала підсумки другого туру виборів губернатора. Начебто через масові фальсифікації. Голова крайвиборчкому Тетяна Гладких заявила: «Підсумки виборів неможливо визнати достовірними».

Другий тур виборів губернатора Примор’я відбувся 16 вересня. Після підрахунку 95 відсотків протоколів, чинний губернатор Андрій Тарасенко програвав своєму супернику, комуністу Андрію Іщенкові з відривом майже у 6 відсотків. Однак після обробки 99 відсотків протоколів пан Тарасенко несподівано вийшов на перше місце. Незалежні експерти пояснюють таку різку зміну дуже просто – Андрій Тарасенко належить до правлячої партії «Єдина Росії» і підтримку йому особисто висловлював Володимир Путін. Отож, це однозначна поразка кремлівського правителя.

Інтернет-портал «The Bell» висунув версію, згідно з якою справжньою метою масових фальсифікацій на виборах в Приморському краї була не перемога чинного губернатора, а подальше скасування результатів голосування. Після того, як у штабі Андрія Тарасенка зрозуміли, що його суперник виграє з великим відривом, вночі у великих містах почалося «масове вкидання». Таким чином створювалися підстави  для скасування результатів виборів.

Світлина: висуванець Володимира Путіна Андрій Тарасенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply