Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

ВВС визнала вину перед Президентом Порошенком

Автор:

|

Березень 28, 2019

|

Рубрика:

ВВС визнала вину перед Президентом Порошенком

«Бі-бі-сі» вибачилася перед Президентом України Петром Порошенком і погодилася виплатити йому компенсацію за матеріал, в якому стверджувалося, що екс-юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен отримав 400 тисяч доларів за організацію зустрічі Порошенка та Дональда Трампа. Відповідне повідомлення опубліковано на сайті «Бі-бі-сі».

У повідомленні говориться, що інформація про плату Коену за зустріч не відповідає дійсності. Крім компенсації, в «Бі-бі-сі» також погодилися відшкодувати Порошенкові судові витрати. Через цю публікацію президент України подав до суду на «Бі-бі-сі» у вересні минулого року. Адвокати Петра Порошенка інформацію, що міститься в матеріалі, спростували і відзначили, що вона шкодить репутації українського лідера, так як він активно бореться за просування антикорупційних заходів в Україні. Як розповів юрист компанії Atkins Thomson Solicitors Грехем Аткінс «Українській правді», Високий суд Англії вирішив, що публікація «Бі-бі-сі» завдала шкоди репутації Президента Порошенка.  Про те, що інформація «Бі-бі-сі» не відповідає дійсності, заявляв і сам Коен в коментарі Reuters. Матеріал був опублікований 23 травня минулого року. Інформацію надали джерела «Бі-бі-сі», вони стверджували, що гроші від Порошенка передавали посередники. Інше джерело заявило про суму в 600 тисяч доларів. Згідно з повідомленням сам Трамп про гроші не знав.

 Порошенко зустрічався з Трампом в червні 2017 року. Повідомлялося, що в ході зустрічі вони обговорили мирне вирішення конфлікту в Донбасі, реформи і боротьбу з корупцією в Україні.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply