Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Вулкан забрав десятки життів

Автор:

|

Червень 04, 2018

|

Рубрика:

Вулкан забрав десятки життів

Як повідомляє у понеділок, 4 червня, інтернет-видання ВВС, щонайменше 25 людей загинули і сотні отримали поранення під час виверження вулкана Фуего, розташованого в 40 км на північний захід від столиці Гватемали. Вулкан вивергається розпеченою лавою, яка накрила населені пункти. Багато людей загинули у своїх будинках. Попіл осідає у навколишніх селищах.

Точне число загиблих поки встановити не вдається, але наййімовірніше, їх буде більше. Представники рятувальних служб не можуть дістатися до деяких районів. Столичний аеропорт закритий. За даними влади Республіки Гватемала, близько трьох тисяч осіб були евакуйовані. В цілому на території, що постраждала від виверження, проживає понад 1,7 млн ​​мешканців. Влада просить людей триматися подалі від річок, так як саме їхніми руслами йдуть камені і лава.

За останніми даними, потік лави змінив напрямок і накрив місто Ель-Родео з населенням близько 14 тисяч осіб. Президент Гватемали Джеймс Моралес ввів в країні надзвичайний стан і оголосив три дні національної жалоби. За оцінками експертів, це виверження стало наймасштабнішим з 1974 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply