Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Встановлений замовник резонансного вбивства

Автор:

|

Вересень 04, 2017

|

Рубрика:

Встановлений замовник резонансного вбивства

У понеділок, 4 вересня, генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив на брифінгу, що  кілера до колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова скерувала особа, що має причетність до злочинних кіл Російської федерації, а також жваво контактує із російськими спецслужбами. Цей чоловік і зараз перебуває на території Росії.

При цьому зазначено, що виконавцями, в основному, були громадяни України. Більшість з них вже затримані. «Крім одної дуже важливої особи», – сказав Юрій Луценко.

Нагадаємо, що 23 березня 2017 року біля готелю «Прем’єр» у центрі Києва серією пострілів із пістолета був убитий колишній депутат російської Держдуми Денис Вороненков. Він з мотивів особистої безпеки покинув Росію й згодом отримав українське громадянство. Розслідування злочину далося дуже нелегко. Кілер був смертельно поранений охоронцем загиблого і невдовзі помер у лікарні. Встановлено, що це колишній боєць батальйону «Донбас» Павло Паршов. 16 червня у Павлограді затримали активіста Ярослава Тарасенка, якого підозрюють у співучасті у цьому резонансному вбивстві.

ЗМІ наголошують, що Денис Вороненков був свідком у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича.

Світлина: Денис Вороненков.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply