Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 21, 2019

Ворожі диверсанти отримали відсіч

Автор:

|

Липень 16, 2016

|

Рубрика:

Ворожі диверсанти отримали відсіч

ATO_07-16

Саме ці факти викликають найбільшу зацікавленість у зведенні прес-центру штабу АТО станом ранок 16 липня. Використання диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ), переважно, є свідченням намірів вдатися до наступальної операції. Окупанти справді можуть виношувати такі плани, щоб збільшити площу контрольованої ними території перед ймовірним перемир’ям і політичним розв’язанням конфлікту.

Минулої доби одразу дві ДРГ окупантів здійснили те, що називається розвідкою боєм. Ближче до півночі до позицій сил АТО  поблизу Богданівки підійшов з десяток бойовиків-диверсантів. Однак вони не продовжували прокрадатися далі, а не доходячи метрів з 250, відкрили вогонь зі стрілецької зброї. Військовослужбовці українських Збройних сил обстріляли терористів з гранатометів і стрілецької зброї, чим змусили їх відійти. Провалилася спроба атаки й іншої ДРГ. Сталося це поблизу Мар’їнки. В обох випадках ворожі групи врятувалися втечею.

А загалом контрольовані російською владою бандформування впродовж минулої доби відкривали вогонь 65 разів. У тому числі й з використанням забороненої Мінськими угодами зброї.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...