Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Ворог зазнав втрат на Маріупольському напрямку

Автор:

|

Травень 28, 2018

|

Рубрика:

Ворог зазнав втрат на Маріупольському напрямку

У понеділок, 28 травня, прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) повідомляє, що минулої доби російсько-окупаційні війська 22 рази відкривали вогонь по українських позиціях, у тому числі 4 рази із важкого озброєння. Отож інтенсивність ворожих обстрілів загалом відчутно знизилася.

Втім, наші війська продовжували давати супротивнику адекватну відповідь на його провокації. Адже ситуація не різних ділянках фронту була аж ніяк не однаковою. Наприклад, вона загострилася на Маріупольському напрямку. Вчора ввечері відбулося бойове зіткнення поблизу Павлополя, ворогу завдано втрат. За вже уточненими даними трьох загарбників знищено, ще трьох поранено. У цей сам час зник один український військовослужбовець. Розпочали розшук. На щастя, хвилювання виявилися даремними. Морський піхотинець  самостійно повернувся у свій підрозділ.  А загалом минулої доби під час бойових дій два захисники України отримали поранення.

І ще про наші втрати. Напередодні Служба безпеки України із сумом сповістила, що на Луганщині група працівників СБУ, залучених до ООС, потрапила під артилерійський обстріл. Загинули двоє військовослужбовців спецпідрозділу «Альфа», ще одного важко поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply