Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Ворог продовжує руйнувати Авдіївку

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

Ворог продовжує руйнувати Авдіївку

Щоб обстрілювати це багатостраждальне місто російським окупантам вже мало дня. Вони почали чинити злочини проти мирних громадян ще й під покровом ночі. 16 лютого до сходу сонця під мінометним вогнем опинилися житлові райони Авдіївки. За попередніми даними пошкоджено чотири будинки. Ще у шість терористи влучили напередодні, коли загалом випустили до двох десятків мін калібру 120 та 82 міліметри.

На щастя загиблих та поранених поміж мешканців нема. Чого, на превеликий жаль, не можемо сказати про захисників нашої Вітчизни. Минулої доби один боєць загинув, трьох поранено і один зазнав травми. Про це дізнаємося із зведення прес-центру штабу АТО, яке оприлюднене 16 лютого.

Число обстрілів дещо знизилося. Загалом загарбники відкривали вогонь 49 разів. У тому числі з бойових машин піхоти (БМП) – аж по чотирьох населених пунктах на Маріупольському напрямку. А ще тут озивалися міномети. Від них вкотре постраждало село Водяне. На двох ділянках фронту позиції Збройних сил України обстрілювали російські снайпери.

На світлині: наслідки ворожих обстрілів у Авдіївці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply