Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Ворог продовжує атакувати Авдіївку

Автор:

|

Лютий 25, 2017

|

Рубрика:

Ворог продовжує атакувати Авдіївку

Прес-центр штабу АТО 25 лютого повідомляє найсвіжішу інформацію із зони бойових дій. І вона тривожна. А найбільше прикрих новин надійшло з Авдіївки. Через варварські обстріли з боку російських окупантів, це місто, без перебільшення, вже стало відомим в усьому світі. Вчора перед опівнічною порою терористи знову відкрили по ньому вогонь. Як наслідок, порушено міські електромережі, почала знижуватися температура у батареях центрального опалення,  виникли проблеми із засобами комунікації. Найбільш важливі об’єкти терміново під’єднують до електрогенераторів.

Впродовж двох діб контрольовані російською владою бандформування піддають інтенсивним обстрілам Донецьку фільтрувальну станцію (ДФС), яка знаходиться в Авдіївці. Кілька мін вибухнуло неподалік будівлі фільтрів та адміністративно-побутового корпусу. Є прямі влучання у резервуари чистої води та склад хлору. Довелося припинити роботу та евакуювати персонал. Вода мешканцям міста ще подається в штатному режимі з резервуару. Але за якийсь час її запаси вичерпаються.

До слова, ДФС забезпечує водою не лише Авдіївку, а й кілька інших населених пунктів. У тому числі й окупований Донецьк. Отож бойовики створили проблему і для його мешканців.

А загалом минулої доби зафіксовано 92 обстріли. При цьому загарбники часто владавлися до застосування панцерної техніки, ведучи вогонь з танків та бойових машин піхоти (БМП). Давно не доводилося чути про таке велике число поранень – їх зазнали аж 12 українських військовослужбовців.

На світлині: Донецька фільтрувальна станція.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply