Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Ворог обстріляв позиції морських піхотинців

Автор:

|

Березень 23, 2017

|

Рубрика:

Ворог обстріляв позиції морських піхотинців

Вони тримають фронт поблизу села Водяного. Тримають стійко і впевнено. Не раз давали рішучу відсіч окупантам, коли ті наважувалися атакувати силами піхоти. Отож тепер бойовики боягузливо завдають артилерійських ударів здалеку. Минулої доби вони для цього застосовували 122-міліметрові гармати і навіть установки залпового вогню та РСЗВ «Град–П».

А загалом минулої доби  зафіксовано 84 обстріли. Загинув один український військовослужбовець, ще одного поранено. Про це інформує зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 23 березня. Загальна оцінка стану справ – ситуація напружена, але контрольована.

На Маріупольському напрямку, окрім вже згаданого Водяного, інтенсивних мінометних обстрілів зазнали українські підрозділи під Широкиним. До злочинних провокацій тут також долучалися бойові машини піхоти (БМП). У Марїнці доводилося бути максимально обережним через  ворожого снайпера. А на Донецькому напрямку далі залишається найбільш гарячою точкою Авдіївка. Тут наших бійців загарбники обстрілювали з мінометів, гранатометів, кулеметів, та протитанкових ракетних комплексів. Під Зайцевим гуркотіли 152-міліметрові гармати. Дещо спокійнішою видалася доба на Луганському напрямку. Однак і тут не обійшлося без розривів ворожих мін.

На відміну від багатьох попередніх днів, українські армійці відповідали вогнем на провокації загарбників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...