Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Ворог атакує зухвалою брехнею

Автор:

|

Травень 29, 2017

|

Рубрика:

Ворог атакує зухвалою брехнею

У понеділок, 29 травня, прес-центр штабу АТО повідомив через соціальну мережу Facebook про чергову інформаційну диверсію ватажків так званої «ДНР». У тимчасово окупованому Донецьку вони організували такий собі «круглий стіл», де йшлося про Донецьку фільтрувальну станцію (ДЕС). І там прийнято рішення скористатися Мінськими перемовинами, щоб донести «до світової спільноти інформацію про загрозу виникнення екологічної та гуманітарної катастрофи через ситуацію, що склалася сьогодні на ДФС». Зрозуміло, що при цьому вони не назвуть справжніх винуватців проблем на станції, а будуть зухвало оббріхувати українську сторону.

Донецька фільтрувальна станція забезпечує питною водою Донецьк, Ясинувату, Авдіївку та ще низку населених пунктів (загалом понад 600 тисяч мешканців). Підприємство розташоване у безпосередній близькості до лінії фронту. Переважна більшість води постачається саме на тимчасово окуповані території. Тому, за логікою, керівництво фейкової «ДНР», мало б бути зацікавленим в безперебійній роботі ДФС. Натомість бойовики піддають її постійним обстрілам ще з липня 2014-го року. Через це лише цього року станція десяток разів припиняла подачу води населенню. Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) склала повний перелік причин, через які зупинялася робота ДФС.

Тим часом оприлюднене вранці 29 травня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що ситуація у зоні бойових дій залишається складною. Минулої доби російсько-терористичні війська 48 разів відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому неодноразово ворог застосовував міномети та озброєння панцерної техніки. Семеро українських військовослужбовців отримали поранення та бойові травми.

Світлини з Донецької фільтрувальної станції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...