Воля до перемоги українських футболістів

|

Вересень 29, 2017

|

Інтернет-видання України 29 вересня із захопленням описують учорашні матчі київського «Динамо» і луганської «Зорі» у 2-му турі групового етапу Ліги Європи 2017/18. Наші команди виступали на виїзді, але зуміли в гостях стати господарями становища.

«Атлетік» (Більбао) є одним з трьох найбільш іменитих клубів Іспанії й має дуже високу репутацію у Європі. Однак це лише додало луганським футболістам бойовитого настрою. У першому таймі Ігор Харатін головою спрямував м’яч у кут воріт суперника. Цей гол виявився єдиним, українці зуміли зберегти перевагу і «Зоря» отримала перші 3 очки.

Киянам було складніше. Після першого тайму вони поступалися відомому сербському клубові «Партизан» (Белград) з рахунком 0:2. У перерві наставник «Динамо» Олександр Хацкевич провів вдалі заміни і наші хлопці у другій половині гри забили три голи. Після перемоги з рахунком 3:2 київські динамівці набрали шість очок і займають перше місце у турнірній таблиці.

Світлини: радіють динамівці (вгорі), святкують футболісти «Зорі» (внизу).