Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Волонтери-дантисти допомагають фронту

Автор:

|

Жовтень 07, 2017

|

Рубрика:

Волонтери-дантисти допомагають фронту

На війні вимоги суворі. Тут не відпросишся з позиції: «Командире, мені до зубного». Врешті, де шукати отой стоматологічний кабінет, якщо зуб так розболівся, що неможливо терпіти? Тому кабінет сам приїхав у прифронтову зону. Приїхав, бо він на колесах.

Прес-центр штабу АТО на своїй facebook-сторінці розповів про роботу дантистів громадської організації «Об’єднання волонтерів Запоріжжя» у військових частинах оперативно-тактичного угруповання «Луганськ». У мобільному стоматологічному кабінеті вони оглянули велике число військовослужбовців та багатьом надали кваліфіковану медичну допомогу. Тільки у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді майже сотні військових було вирішено їхні проблеми із зубами.

А оприлюднене 7 жовтня зведення із зони бойових дій повідомляє про зниження ворожої активності. Минулої доби контрольовані кремлівською владою бандформування 9 разів обстріляли позиції захисників України. Починаючи з вечора окупанти не застосовували важке озброєння, а вогневі протистояння (наші військові 7 разів відповідали ворогу) зберігалось лише біля кількох населених пунктів. При цьому один військовослужбовець Збройних Сил України отримав поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply