Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Володимир Путін змінює тактику

Автор:

|

Листопад 16, 2017

|

Рубрика:

Володимир Путін змінює тактику

У четвер, 16 листопада, російська агенція «Інтерфакс» заявила, що Тристороння контактна група у Мінську на черговій нараді, яка відбудеться 29 листопада, узгодить умови обміну полоненими. У цьому не було б нічого особливого, адже ця тема обговорюється вже роками при винятковій наполегливості України і блокуванні процесу проросійськими бойовиками. Але нинішня новина має одну особливість: обмін відбуватиметься у форматі «пропозиції Віктора Медведчука». Одіозний політик, як відомо, представляє Україну у гуманітарній підгрупі Мінського процесу, а у приватному житті є кумом Володимира Путіна.

А сам президент Росії вперше визнав на загал факт спілкування з ватажками самопроголошених республік Донбасу. Напередодні пізно ввечері офіційний сайт Кремля повідомив, що відбулася телефонна розмова Володимира Путіна з Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. У тексті сказано, що «обговорювалася ініціатива лідера громадського руху «Український вибір – право народу» Віктора Медведчука щодо обміну полоненими», а зроблено це після того, як до глави Російської держави звернувся з відповідним проханням сам Віктор Медведчук.

Не інакше, як у Москві вирішили змінити тактику й спробувати продемонструвати перед усім світом елемент політичної гнучкості.

Світлина з офіційного сайту Кремля.

About Author

news

  • Дима Митрофанов

    Лишний раз убеждаешься в дебилизме украинской власти и их несостоятельности.

Loading...