Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Володимир Путін у Росії непідсудний

Автор:

|

Листопад 08, 2017

|

Рубрика:

Володимир Путін у Росії непідсудний

Чергове підтвердження цьому факту надійшло у середу, 8 листопада. Цього дня юрист російського Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов повідомив у мережі Facebook, що Тверський суд Москви відмовився приймати позов опозиціонера Олексія Навального до президента Володимира Путіна.

Нагадаємо, що скарга стосувалася відмов у погодженні мітингів, до яких систематично вдаються регіональні органи влади. У позовній заяві Олексій Навальний просив суд визнати незаконними дії глави держави, оскільки такі синхронні вчинки місцевих чиновників можна пояснити лише отриманою з Москви вказівкою перешкоджати проведенню опозицією масових акцій.

Олексій Навальний має намір брати участь у президентських виборах 2018 року і проводить агітаційний тур містами країни. Ледь не повсюдно місцева влада відмовляється погоджувати мітинги-зустрічі політика з прихильниками. Волонтери та працівники його штабів піддаються тиску з боку влади, чують погрози і зазнають нападів.

Наразі тексту постанови суду ще не отримано. Але передбачаючи його зміст, адвокат Іван Жданов сумно пожартував: «Ставлю на те, що взагалі написали, що Путін непідсудний жодним судам…». Уточнимо – у сучасній Росії. А є ще й суди міжнародні.

Світлина: Олексій Навальний виступає на мітингу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...