Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 12, 2019

Володимир Путін приміряє овечу шкуру

Автор:

|

Травень 26, 2016

|

Рубрика:

Володимир Путін приміряє овечу шкуру

Путін-foto

Принаймні такий висновок можна зробити з інтерв’ю російського президента грецькій газеті «Катімеріні», що опубліковане 26 травня. Цитуємо: «Зараз Росія та Євросоюз підійшли до розвилки, коли необхідно відповісти на запитання: яким ми бачимо майбутнє наших відносин, в якому напрямку збираємося йти? Переконаний, що з подій в Україні слід зробити належні висновки й приступити до створення на великому просторі від Атлантики до Тихого океану зони економічного та гуманітарного співробітництва, що спирається на архітектуру рівної та неподільної безпеки».

Поза газетними шпальтами залишилося риторичне запитання про те, чому сам Володимир Путін в купі з усіма кремлівськими яструбами досі не зробили належних висновків. Санкцій прогресивного світу їм мало, чи мало загиблих російських військовослужбовців, кинутих в Україну з ганебним ярликом окупанта?

Як і завжди коли йдеться про непередбачувану за визначенням Росію, є кілька варіантів відповідей. Назвемо дві основні. Можливо й справді настало просвітління в мізках. Адже напередодні Володимир Путін відпустив з миром Надію Савченко. Хоча можливий і гірший варіант. На 27 і 28 травня запланований візит російського президента до Греції. Це він вперше за останні півроку відвідає державу Європейського Союзу. От і маскується, аби сподобатися грекам.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply